SIRALA

Kadın Büyük Beden Bluz

Büyük beden giyen kadınların, özellikle üst giyim seçimi konusunda sıkça sorun yaşadığı aşikârdır. Çünkü alt ve üst giyimin birbirine uyumlu olması ve kombin edilebilmesi gerçekten zordur. Kadın büyük beden bluz modelleri arasından, kombine uygun tercih yapmak, çoğu zaman oldukça zorlayıcıdır. Ancak son yıllarda bu sorun yavaş yavaş ortadan kalkmaya başladı ve özellikle büyük beden bluz konusunda birçok seçenek sayesinde, bu sorunu yaşayan kadınlar da modaya uygun giyinmeye başladı. Bluz, zaten başlı başına kadınların en önemli giyim parçalarından biridir. Çünkü kombini inanılmaz kolaydır, konforludur ve şıktır. Ancak standartların üzerinde bir bedene sahip kadınlar için bu pek kolay değildi. Günümüzde birçok mağazada büyük beden kıyafetler kolayca bulunuyor. Özellikle standart bluzların neredeyse aynı tasarımları, büyük bedenler için de uygulanıyor.

Kadın Büyük Beden Bluz Fiyatları Ne Kadar?

40 liradan başlayan bayan büyük beden bluz fiyatları ile birbirinden şık bluzlar satın alabilirsiniz. Şifon, abiye, kol detaylı, kısa kollu ve uzun kollu modellerin fiyatları neredeyse aynıdır. Büyük bedene sahip olmanız, davetlerin en şık kadınlarından biri olmanıza engel değil. Kendinizi konforlu ve şık hissetmeniz için tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü büyük beden bluzlar ve özel tasarımlar tercih edilmelidir. Standartların bir tık üzerinde olan kadınlar için hazırlanan bu bluzlarda, elbette unutulmayan tek ayrıntı şıklıktır. Yani büyük beden olması, kıyafetin sıradan olduğu anlamına gelmiyor. Tam aksine, bu bluz modelleri için ekstra detaylar ekleniyor ve şıklıklarına şıklık katılıyor. Lafaba online alışveriş sitemizdeki fiyatlar, geçen senenin fiyatlarıdır. Yeni sezon ürünler için uygulanan bu fiyatlar, kampanya fiyatlarıdır ve kısa bir süre için geçerlidir. İndirimli fiyatlardan yeni sezon ürünlerini satın almak için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz. Bazı ürünlerde ek olarak sepette indirim uygulaması bulunmaktadır.

Bayan Büyük Beden Bluz Modelleri 2021

2021 yılının moda akışı, aslında büyük bedenler için bir adım daha önde gidiyor. Çünkü bu grup için tasarlanan bluz modellerinin, oldukça etkileyici ve şık olduğunu görüyoruz. Kadın büyük beden bluz modelleri arasında en çok dikkat çeken modeller, abiye bluz modelleridir. Büyük beden olmanız, kendinizi göstermenize engel değil. Hatta bu durum, size ekstra şıklık bile katabilir. Yeter ki, kıyafet tercihinizi doğru yapın ve üzerinizde taşıdığınız kıyafeti doğru şekilde kullanın. Bu senenin en moda renkleri pudra ve beyazdır. Bazı bluz modelleri, aksesuarları ile beraber gelmektedir. Evet, yanlış duymadınız, örneğin kolye detaylı bluzlar bu senenin en çok satan modelleri arasında yer alıyor. Bu sayede ayrıca aksesuar seçimi yapma derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Dekolte detaylı büyük beden bluzlar ise daha kadınsı tasarımlar sunuyor. Desenli ve kısa kollu bluzlar, her mevsim için idealdir. Yaz kış tercih edilebilen modellerdir.

Taş işlemeli bluzlar ve V yaka bluzlar ise kadınların sık tercih ettiği modeller arasındadır. V yaka, büyük beden kadınları daha konforlu hissettirmektedir. O yüzden genellikle bluzlarda V yaka tercih ediliyor. Bluz seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli kıstas, üst vücut bölgenize uygun beden seçmenizdir. Örneğin göğüs ve bel bölgeniz daha büyükse, satın alacağınız bluzun bedenini buna göre seçmelisiniz.