SIRALA

Kadın Büyük Beden Giyim

Büyük beden kadınların kıyafet tercihleri eskiden çok zordu. Genellikle özel dikim tercih edilirdi ve bu kıyafetlerin çoğu klasik giyimlerden oluşmaktaydı. Son yıllarda epey gelişen kadın büyük beden giyim modası, kilo sorunu yaşayan büyük beden kadınlar için birçok farklı giyim seçeneğini de beraberinde getirdi. Bayan büyük beden giyim kategorisinde sunulan seçenekler sayesinde, bu sorun artık büyük bir ızdırap olmaktan çıktı ve kiloları ile yaşamaktan mutlu olan kadınlara farklı kıyafetler sunulmaya başlandı. Büyük vücut tipine uygun bu kıyafetler, genellikle bol ama şık giyim çeşitlerinden oluşmaktadır.

Kadın Büyük Beden Giyim Tercihi Nasıl Olmalı?

Her büyük bedene sahip kadının hacmi farklı olduğu için, vücut ebadına göre kıyafet tercih etmek elbette önemlidir. Kadın büyük beden giyim olsa da 90 kilo ile 110 kilo olan bir kadının tercih edeceği kıyafet farklı olacaktır. Kimi kadınların belden aşağısı daha büyüktür, kimilerinin ise belden yukarısı standartların üzerindedir. Tarz giyinmek onlar için biraz zor olsa da en azından farklı kombinler oluşturabilmeleri için onlarca seçenekleri var. Genellikle elbise olarak sunulan bu seçeneklerde, standart elbiseler dışında birçok seçenek de tercih edebilirler (jean, mini etek, pantolon gibi). Büyük bedene sahip kadınlar midi boy elbiseler, uzun gömlekler ve kabarık elbiseler tercih edebilirler. Koyu renklerin sizi olduğunuzdan daha ince göstereceğini de hatırlatalım.

Bayan Büyük Beden Giyim Modelleri ve Fiyatları

Her ne kadar kadın büyük beden giyim grubu, özel bir kategori olsa da ve çok yaygın bulunmasa da Lafaba online alışveriş sitemizde onlarca farklı model bulabilirsiniz. Bayan büyük beden giyim fiyatları 50 ile 180 TL arasında değişmektedir. Gördüğünüz gibi, özel bir statüde olmasına rağmen, fiyatların standart giyimlerden farkı yoktur. Birbirinden şık ve kaliteli kadın büyük giyim modelleri ile modayı takip edebilir ve size en çok yakışan kıyafetleri satın alabilirsiniz. Her mevsime uygun büyük beden kıyafetleri lafaba.com’da bulabilirsiniz.