SIRALA

Dantelli Bluz

Dantel, asırlar boyu kadınlar için özel bir detaydır. Şıklık, cazibe ve çekiciliğin sembolüdür. Dantelli bluz tercih eden kadınlar, elbette dantelin bu giyime kattığı kadınsı imajın farkındadır. Dantelin, romantizmin ve nostaljinin bir simgesi olması da tüm kıyafetler de kullanılmasını sağlamaktadır. Tabi bluzlardaki duruşu çok daha farklıdır. Abiye ve şifon, genellikle daha kadınsı giyimleri ifade eder. Bu iki detay, 2023’de kadın dantelli bluz modellerinde sıkça kullanıldı. Bu sezon kadınların daha çekici, romantik ve kadınsı olacağını söyleyebiliriz. Siyah ve mavi renkleri, dantelli bluzların favori renkleri arasında! Omuz detaylı dantelli bluzlar ise açık ara favori!

Bayan Dantelli Bluz Fiyatları 2023

Dantel detaylı kıyafetler genelde standart giyimlerden bir tık daha ön pahalıdır. Dantelin işlenmesi ve el işçiliği bu kıyafet grubuna farklılık kattığı için, maliyetlerde doğal olarak artış söz konusu olabilmektedir. Ancak 15 liradan başlayan uygun dantelli bluz fiyatları, 100 liraya kadar bol çeşit ve seçenek sunuyor. Aradaki bu fiyat farkı, bluzun üzerindeki detaylar, danteller ve elbette kumaşına göre oluşuyor. Sadece kısa kollu dantelli bluzlar değil, aynı zamanda uzun kollu dantel detaylı triko bluzları da değerlendirebilirsiniz. Bluz, dört mevsim giyilebilen bir üst giyim olduğu için her mevsimde farklı bir albenisi vardır. Ama yine de kendini göstermesi açısından yaz mevsiminde daha sık tercih ediliyor.

Lafaba Online Alışveriş Sitesindeki Dantelli Bluz Çeşitleri

Bağcıklı, kolsuz, yaka detaylı, şerit süslemeli, fularlı ve düşük omuzlu gibi birbirinden farklı dantelli bluz modelleri bulabileceğiniz Lafaba online alışveriş sitesi, bu sezonun en çok satılan ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Yaz sezonu haricinde, sonbahar ve kış için şimdiden hazırlık yapmanızı ve gardırobunuza yeni parçalar eklemenizi sağlayacak birbirinden güzel modelleri beğeninize sunuyor. Dantelin her detayında, kendinize özel farklı bir dokunuş bulabilirsiniz. Dantelli bluz satın alırken, kıyafetiniz ile uyumunu ikinci planda düşünün. Çünkü sizi çekici gösterecek olan şey bluz olacaktır. Tüm alt giyimler ile uyumlu olması, sizin için önemli bir avantajdır.