SIRALA

Uzun Elbise Seçenekleri & Fiyatları

2020 ilkbaharında yapılan tüm moda defilelerinde, uzun elbise rüzgârının estiğini gördük. Tüm mevsim şartlarına uygun tasarlanabilen ve birçok kumaşın kullanılabildiği uzun elbiseler, kadınlar tüm sosyal yaşamlarında ilk sıradadır. İşte, günlük yaşamda ve hatta özel davetlerde bile rahatça giyilebilen çok çeşitli bir kıyafet çeşididir. Uzun elbise modası asırlar boyu her daim geçerli olmuştur ve günümüze kadar modası geçmemiştir. Soğuk kış günlerinde de kalın kumaşlardan hazırlanan uzun elbiseler tercih edilmektedir. Yazın ise bu kumaşlar daha ziyade pamuk veya keten olmaktadır. 4 mevsim kullanılabilmesi, bu kadar popüler olmasının temel nedenlerinden biridir.

Yaz 2020 Uzun Elbise Modelleri

Midi elbiseler ile uzun elbiseler karıştırılmamalıdır. Midi, genellikle diz altı elbiseler için kullanılan bir terimdir. Uzun elbise ise, ayak bileklerine kadar uzanan elbise çeşididir. Yazlık uzun elbiseler, bu sene yine her yıl olduğu gibi cıvıl cıvıl. Çiçek desenli, açık renkli ve gökkuşağı renklerinin hâkim olduğu elbiseler bu yaz revaçta. Pamuk ve keten kumaşın yanı sıra, parti ve gece gezmeleri için hazırlanan uzun elbise koleksiyonlarında çarpıcı seçenekler var. Özel geceler, düğünler ve davetler için genellikle fiyonklu ve süslü uzun elbiseler tercih ediliyor. Yaz düğünlerinin klasiğidir uzun elbiseler. Uzun elbisenin sadece uzun boylu kadınlara yakıştığını da kim söylemiş? Boyunuz ne olursa olsun uzun elbise tercih edebilirsiniz.

Uzun Elbise Fiyatları Ne Kadar?

Sadece uzun elbise fiyatları için değil, diğer tüm elbise modelleri için belirlenen fiyatlar, bazı ölçütlere göre şekillenir. Kumaş, sezon, marka, model ve indirim dönemlerine göre değişebilen fiyatlar, genellikle internet sitelerinde daha ucuzdur. Lafaba online alışveriş sitesinde gördüğünüz uzun elbiseler, sezonun en yeni modelleridir. Sitede, kadınların en çok tercih ettiği modelleri inceleyebilirsiniz.