SIRALA

Yeni Sezon Mini Elbise Modelleri

Tam da yaz mevsiminin ortasında en kavurucu günleri yaşıyorken, 2020 mini elbise modası hakkında birkaç konuya değinmekte fayda var. Mini elbise, 18-35 yaş grubu kadınların tercihi olsa da aslında bunun bir yaş sınırı yoktur. Kendini özgür hisseden her kadın mini elbise tercih edebilir. Günlük yaşamda, gezme de davetler de işte ve neredeyse yaşamımızın her alanında tercih edilebilen oldukça konforlu ve şık bir elbise modeli olması, mini elbiseyi özellikle yaz aylarında vazgeçilmez kılmaktadır. Aslında kış mevsiminde de tercih edilebilen kısa elbise, altına uzun çorap veya uygun aksesuarlar giyilerek te tercih edilebilir.

Kısa Elbise 2020 Modası

Hemen belirtelim; bu yıl kısa elbise modası çok farklı! Sadelik hâkim ve genellikle diz üstünden 3 santim yukarıda olan elbiseler tercih ediliyor. Saks mavi, kırmızı ve pudra renkleri, 2020 yılına damga vuran popüler renklerdir. Sırt dekolteli mini elbiseler, kayık açık yaka mini elbiseler ve askılı mini elbiseler bu sezona damga vuran ve en sık tercih edilen kısa elbiseler oldu. Çiçekli böcekli ve rengârenk desenli kısa elbiseler bu sene tozlu raflara kaldırıldı. Bu senenin mini elbise modası buram buram sadelik kokuyor. Renkler olabildiğince hafif ve modeller oldukça sadedir. Belki de 2020 yılında yaşanan olumsuz olaylar ve psikolojiler, elbise modellerine de yansıdı ne dersiniz?

Mini Elbise Fiyatları Ne Kadar?

Bir elbise satın alacağınız zaman, birden çok web sitesinde veya mağazada fiyat karşılaştırması yaparken bazı ölçütleri ele almalısınız. Kumaşı, modeli, markası ve fiyatından ziyade size nasıl yakıştığı ve içinde kendinizi nasıl hissettiğiniz önemlidir. Mini elbise fiyatları, elbette her sitede veya mağazada farklı olabilir ama genel anlamda çok pahalı bir elbise çeşidi değildir. Lafaba Online Alışveriş Sitesinde yüzlerce kısa elbise modelleri arasından sizin için en uygun olanı seçebilir ve satın alabilirsiniz.