SIRALA

Erkek Siyah Kısa Spor Ceket
189,99 TL
Yeni

Erkek Giyim Koleksiyonu

Erkek giyimi dört farklı kategoride ele alabiliriz. Üst giyim (gömlek, kazak, sweatshirt, t-shirt), alt giyim (kot pantolon, pantolon, eşofman), dış giyim (ceket, kot ceket, hırka, mont) ve aksesuarlar olarak farklı gruplara ayırabiliriz. Kıyafet konusunda kadınlar daha seçici ve daha özenli olduğu bilinen bir gerçek olsa da aslında erkek giyim modası daha fazla alternatiflere sahiptir. Kadınlar gibi zor beğenen kişiler olmaması nedeniyle, erkekler için kıyafet seçimi daha pratik ve hızlıdır. Ayrıca kombin açısından daha kolay seçeneklere sahip olduklarını da eklemek istiyoruz. Artık erkekler de en az kadınlar kadar kıyafet tercihlerine dikkat ediyor.

Erkek Giyim Modelleri

Son yıllarda yeni sezon akışı o kadar hızlı ilerliyor ki, erkek giyim modası ve modellerini takip etmek hayli zorlaştı. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar kreasyonları göz dolduran erkek giyim çeşitleri, 2021 yılında çok farklı modeller ile karşımıza çıkıyor. Ancak erkek giyim modasında, eskiye göre biraz daha yumuşak tonlamalar hâkim. Esnek, rahat, daha renkli ve daha çekici modeller ön planda. Farklı ve çapraz kombinler ile giyimlere daha farklı bir hava katıldı. Örneğin pantolonlar daha dar ve kısa, gömlekler daha havalı, dış giyimler ise daha şık ve konforlu. Sweatshirt ve kazaklar da ise daha feminen seçim yapmak isteyenler ve klasik giyimi tercih eden erkekler için pek çok alternatif bulunuyor.

Erkek Giyim Fiyatları Ne Kadar?

Aslında genel anlamda bu sene tüm tekstil ürünlerinde indirimler söz konusu. Erkek giyim fiyatları hala geçen senenin fiyatlarına sahip. Özellikle Lafaba online alışveriş sitemizdeki çılgın fiyatlar, piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Her kategorinin farklı fiyat aralıkları vardır. Üst giyim, alt giyim, dış giyim ve aksesuarlarda piyasa ortalamasının çok altında fiyatlar sizi bekliyor. Üstelik belli dönemlerde yayınlanan indirim kampanyaları ile çok daha ucuza kaliteli erkek giyim ürünlerini satın alma şansına sahip olacaksınız. Sezonun bitmesini beklemeyin! Çünkü artık genel anlamda yeni sezon ve sezon sonu tanımlamaları pek geçerli değil. Uygun fiyatı bulduğunuz anda alışverişinizi yapın ve kazançlı çıkın.