SIRALA

Şifon Elbise Modelleri

Şeffaf bir dokuda olan şifon elbise kumaşı, genellikle ipek veya rayon iplik ile dokunur. Yaz aylarının en popüler elbise çeşidi olan şifon elbiselerde kullanılan kumaş, bazı abiye elbiselerde de kullanılmaktadır. Şifon elbiseler, kadınlara birçok avantaj sunuyor. Şık, estetik ve rahat olmalarının yanı sıra, birçok ortamda giyebilmesi de kadınlar için önemli bir avantajdır. Ayrıca alt ve üst kısımlarının farklı tasarlanabilmesi de farklılıktır. Desenli, düz, sade ve çeşitli detaylar ile tasarlanması da onu mükemmel kılan diğer bir detaydır diyebiliriz. Kolay temizlenebilme özelliğine sahip şifon elbiseler, davetlerin de sık tercih edilen elbise modelleri arasındadır. İnce, şık ve dayanıklı kumaştan üretilen şifon elbise modelleri, genellikle yaz elbiseleri olarak bilinse de ilkbahar ve sonbahar için de tercih edilmektedir.  Şifon kumaşı, sadece elbiselerde değil bluz, gömlek, etek, şal ve fular gibi diğer kıyafetlerde de sıkça kullanılıyor. Kısaca; kadınlar şifonu çok seviyor ve şifon her daim favoridir.

Kadın Şifon Elbise Seçenekleri

Bu sene desenli şifon elbiseler çok moda! Özellikle renkli ve desenli şifon elbise modelleri için Lafaba online alışveriş sitesindeki 2020 şifon elbise modelleri size fikir verecektir. Tek omuzlu, askılı, desenli, kısa, uzun, midi, kruvaze yakalı, volanlı ve dantel detaylı şifon elbiseler bu yaza damgasını vurdu. Bu modeller, sadece 2020 modası kapsamında değerlendirilmemeli. Çünkü modası asla geçmeyen şık modellerdir. Şifon elbiseler düğünler, gece eğlenceleri ve özel günlerde tercih edilebilir. Giydiğiniz şifon elbisedeki ufak bir ayrıntı bile, katılacağınız ortama renk katacaktır. Şifon elbise şıklık, konfor ve estetik demektir.

Şifon Elbise Satın Al

70 ila 180 TL arasında değişen şifon elbise fiyatları, 2020 yaz dönemi için geçerli olan fiyatlardır. Size en yakışan şifon elbise için kampanyanın bitmesini beklemeyin. Şifon elbiselerin esnek ve rahat olması, birebir ölçü almanızı gerektirmez. Bedeninize göre seçim yapmanız yeterli olacaktır. Yani internetten şifon elbise satın almanız, ölçünüz ile uyum sorunu yaşamanıza neden olmayacaktır. Çok özel elbiselerin birebir beden ölçüsü uyumlu olması önemlidir ama şifon elbiseler için bu kural geçerli değildir.