SIRALA

 

Tayt

Taytlar, genellikle spandeks, likra, naylon, pamuk ve/veya polyester olmak üzere kalın, elastik malzemeden yapılır. Bazı taytlar bel ve alt gövde olarak pantolona daha benzerdir. Farklı bel, cep veya detay özelliği olabilir. Kadın tayt elastik malzemeden, genellikle pamuk veya polyester karışımlarından üretilir. Bacaklardan ayak ucuna kadar uzanır, bazıları daha kısadır. Genellikle düz kesimdir ve alt gövdede daha sıkıdır. En azından yarı şeffaf oldukları için giysi altına giyilmek üzere tasarlanmıştır. Kadınlar için çok farklı bir yere sahiptir. Konforlu olması, her üst giyim ile mükemmel derecede kombin edilebilmesi, spor ve rahat olması nedeniyle, gardıropların en nadide parçasıdır.

Kadınlar Neden Tayt Giyer?

Yukarıda saydığımız nedenler, aslında bu soruya bir cevap olabilir. Her ne kadar spor kıyafeti olarak bilinse de son yıllarda üretilen birbirinden çekici ve güzel tayt modelleri, bu kıyafeti çok farklı boyutlara taşıdı ve farklı kullanım alanları oluşturdu. Evde, gündelik hayatta ve kısaca hayatın her anında kadınlar tarafından tercih edilen pratik bir alt giyimdir. Bakım ve temizliğinin kolay olması da kadınlar için bir artıdır. Geçmişte sadece sporcuların kullandığı bayan tayt çeşitleri, günümüzde modanın öncüsü haline geldi. Farklı renk, desen ve modellerde üretilmeye başlayan kadın tayt çeşitleri, kadınlar için mükemmel seçenekler sunmaktadır. Bir diğer neden ise, kadınların tayt giyerek kendilerini daha kadınsı hissetmeleridir. Vücut kıvrımlarını göstermesi ve kadını daha çekici hissettirmesi de tercih nedenlerinden sayılabilir. Kısaca tayt giymek için belirli kriterlere sahip olmanıza gerek yoktur.

2021 Tayt Modası

Her giyim çeşidinde olduğu gibi, 2021 tayt modası için öncelikli adresiniz Lafaba online alışveriş sitemizdir. Bu senenin en popüler tayt modelleri arasında parlak taytları ilk sırada sayabiliriz. Deri görünümlü taytlar, şeritli ve fermuar detaylı taytlar, paça detaylı, çift fermuarlı, baskılı, dikiş detaylı, deri taytlar ve kontrast paça kadın tayt modelleri kadınlar arasında oldukça popülerdir. Spor taytların yanı sıra, klasik ve sokak modasına uygun tayt çeşitleri daha çok satılıyor. Parlak taytların en kolay şekilde kombin edilmesi de bu tercihin sebeplerindendir. Taytlar, cesur kadınların giydiği bir alt giyim olsa da her yaşa uygunluğu nedeniyle en pratik kıyafetlerden biridir. Dikkat çekmeyi seven kadınlar, konforuna düşkün kadınlar ve genellikle spor giyimi sevenler kadınların önceliğidir.

Kadın Tayt Fiyatları Ne Kadar?

14 liradan başlayan kadın tayt fiyatları, model ve detayına göre 90 liraya kadar değişebilmektedir. Elbette bu ekonomik fiyatları sadece lafaba.com’da bulabilirsiniz. Kaliteli ve ucuz tayt modellerinin tek adresi olan Lafaba, kadın alt giyimin de en çok satıldığı adrestir. Her kıyafete eklenen bir detay veya aksesuar, o kıyafetin fiyatına doğrudan etki eder. Tayt modellerinde de bu geçerlidir. Örneğin eklenen bir fermuar detayı, ya da düğme detayı bile fiyatın değişmesine neden olur. Birinci sınıf deriden üretilen kadın deri taytlar, kategorinin en pahalı ürünüdür. Şeritli, tül ve fermuar detaylı bayan tayt modelleri de standart tayt çeşitlerine göre bir tık pahalı olabilmektedir. Pahalı dediğimize bakmayın, kendi grubundaki modellerden bahsediyoruz. Ayrıca bazı tayt modellerinin, sepette indirimli fiyatlar da olduğunu da hatırlatalım. Taytın sezonu olmaz. Yaz – kış her mevsimde giyilebilir. O yüzden sezonu beklemeden, mevcut kampanyalardan yararlanmanızı ve indirimleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 2021’in en avantajlı tayt fiyatlarını sakın kaçırmayın!