SIRALA

Kadın Kot Pantolon (Jean)

İlk kez Amerikalı madenciler ve işçiler için üretilen jean pantolonlar (kot pantolon), zaman içerisinde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya başladı. Özellikle kadın kot pantolon modasında, inanılmaz ve etkileyici değişimler meydana geldi. Kot pantolon, her kadının gardırobunun önemli bir bileşenidir. Vücut tipinize uygun bir kot pantolon, mükemmel bir denge sağlar. Modası asla geçmeyecek olan bayan kot pantolon modelleri, 2021 modasında da söz sahibi olmayı başardı. Tarzınız ne olursa olsun, mutlaka gardırobunuzda birden fazla çeşit jean pantolonunuz olsun. Çünkü ne zaman nerede hangi şartlar için kombin yapacağınız belli olmayabilir.

Vücut Tipinize Göre Kot Pantolon Nasıl Seçilir?

Vücut oranında bel kısmından üstü daha geniş veya bel kısmından altı daha geniş olan kadınların kot pantolon seçimi yapmaları diğer kadınlara göre daha zor olsa dahi proporsiyonlarını bilerek kendilerine yakışacak en güzel parçayı seçebilirler. Bel kesiminden itibaren alt kısmı geniş olan kadınların, yüksek belli kot pantolonlardan kaçının çünkü bunlar sizin için uygun olmayabilir. Genel olarak, uzun kot pantolonlar uzun bacaklarınızda en iyi şekilde görünecektir, bu nedenle kırpılmış stillerden kaçının ve ayak bileklerinizde biten ya da aşağıda bitenleri tercih edin. İdeal bir vücudunuz varsa, çoğu kot stilinin size yakıştığını göreceksiniz. Yüksek belli veya skinny kot pantolonlar size daha çok yakışacaktır. Bu sayede kadınlığınız daha ön planda olacaktır. Minyon bir vücut tipine sahip iseniz, kot pantolonun içinde boğuluyormuş gibi görünmemek için kırpılmış, düz bacaklı ve skinny jean pantolonları tercih edin. Kıvrımlı vücut hatlarınız varsa, orta bel kadın kot pantolon modelleri sizin için daha uygun olacaktır.

Bayan Jean Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Lafaba online alışveriş sitemizdeki 2021 kadın kot pantolon modası ve bayan kot pantolon çeşitleri, yine en uygun fiyatlarla size birçok seçenek sunuyor. Yüksek bel skinny, düşük bel, mom jeans, püsküllü paça, düğmeli ve yırtık efektli kadın kot pantolon fiyatları 80 ile 130 TL arasında değişmektedir. Mavi ve siyah renkler, kot pantolonlarda bu sene yine çok moda. Üst ve alt giyim stilinize göre tercih edeceğiniz uygun bir kot pantolon, kıyafetinize mükemmel bir uyum sağlayacaktır.