INFLUENCER (SATIŞ ORTAKLIĞI)

Paylaşımlarını Instagram, Twitter, Facebook, Whatsapp, Tiktok vb. tüm sosyal medya platformlarında yapabilirsin.
Paylaşımlarına ekleyeceğin linki programa kabulünden sonra seninle paylaşıyor olacağız.
Takipçilerinle paylaştığın link özel olarak bir ürüne, kategoriye veya siteye yönlendirilebilir. Bunu seninle beraber oluşturuyor olacağız ve istediğin zaman yeni ürün ve kategoriler için link düzenleyebiliriz.
Programa kayıt olduktan sonra seninle iletişime geçeceğiz ve bu konuyla ilgili detaylı bilgi vereceğiz.
Lafaba.com'u ziyaret ederek mevcut kampanyalarımızı öğrenip takipçilerine de duyurabilirsin.
Bir önceki haftanın sonuçlarını, takip eden haftanın pazartesi gününde e-mail adresine iletiyor olacağız. Raporları nasıl okuyacağın ve yorumlayacağın konusunda detaylı bilgiyi, programa kabulünden sonra seninle paylaşacağız.
Lafaba.com'da yer alan tüm ürünleri ve kategorileri takipçilerine tanıtabilirsin.
Linkine tıkladıktan sonra kullanıcıların hareketlerini 7 gün boyunca takip ediyoruz. Bu süreç içerisinde eğer kullanıcı başka bir UTM linkine, yani bizim tarafımızdan takip edilen farklı bir linke, tıklamadıysa gerçekleştirdiği alışveriş senin hanene yazılır. Başka bir linke tıklarsa kullanıcıyı takip etmeyi bırakıyoruz.
Sana özel hazırlanan linklerin UTM yapısı sayesinde gerçekleşen tüm hareketi takip ediyor ve gelen satışların tutarını kaydediyoruz.
Komisyon oranları tüm kategorilerde ve tüm influencerlar için aynı olacak şekilde %10'dur. Linkin üzerinden sağlanan satışın %10'u eğer o sipariş iptal edilmediyse takip eden ay başında belirttiğin hesaba yatırılacaktır.
Gider pusulası keserek ödemeni alabilirsin. Banka hesabına tanımlı olan isim/soy isim, IBAN, banka adı, hesap numarası, ev adresi ve T.C kimlik numaranı bize iletmen gerekiyor. Bu bilgiler doğrultusunda aylık cironla ilgili tutar hesabına aktarılıyor olacak.

 


Influencer Başvuru Formu