SIRALA

Erkek Kot Pantolon (Jean)

Erkekler için trend kot pantolonlar, belki de en hızlı değişen modaya sahip ürün gruplarından birisi olarak nitelendirilebilir. Son birkaç yıldır kısa ve dar paça pantolonlar tercih edilirken, bundan sadece 4-5 yıl önce bu tarz giyim, komik olarak ifade edilebilirdi. Yani özetle erkek kot pantolonlarda modayı takip etmek son derece önemli. Sizler için hazırladığımız erkek kot pantolon listemizde en güncel moda kreasyonlarına yer verdik. Bu sayede modadan anlayanların gözü üzerinizde olacak.

Erkek Kot Pantolon Modelleri

Gerek rahat olması gerekse her mevsim giyinebilmesi nedeniyle en çok tercih edilen erkek giyim ürünlerinden olan kot pantolonlar, evrensel adıyla jean pantolonlar, t-shirtler, gömlekler, kazaklar, hırkalar ve sweatshirtler ile kolaylıkla kombinlenebilir. Her ortamda giyilebilecek, vücut hatlarını en iyi şekilde sergileyebilecek bu ürünler; uzun ömürlü yapısı ile ön plana çıkıyor. Yırtık, vintage, klasik, slim fit gibi modelleri vardır. Mavi, açık mavi, cam böceği, gece mavisi, lacivert, gri, siyah ve daha sayabileceğimiz birçok rengi vardır. Birbirinden farklı paça yapısı, renk skalası ve bel kesimi ile zengin bir alternatif sunuyor. Dar paça, uzun paşa, kısa paça, İspanyol paça gibi modelleri örnek olarak verebiliriz. Ayrıca bu pantolonlarla dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Dilerseniz vücut hatlarınıza uygun olarak seçeceğiniz bir pantolonla akşam yemeğine çıkabilir, iş görüşmesine gidebilir veya sadece dışarıya dolaşmak için çıkabilirsiniz. Kullanım alanının da çok geniş oluyor olması ayrı bir cazibe katıyor. Sizler için hazırladığımız erkek kot pantolon modelleri listemizden zevkinizi ortaya koyabileceğiniz ürünleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Satın almadan önce kesimini, ölçülerini ve renklerini göz önünde bulundurmalısınız.

Erkek Kot Pantolon Fiyatları Ne Kadar?

Bohem ya da salaş giyim tarzına sahip olan beyler, jean pantolon tercihlerinde büyük bir titizlik ortaya koyuyor. Bunu göz önünde bulundurarak yalnızca trend ürünlere ve kaliteli modellere yer verdik. Lafaba online alışveriş sitemizdeki ürünlerimiz cazip fiyatlarla online ortamda sizlerle buluşuyor. Erkek jean pantolon fiyatları bütçenizi aşmayacak skalada sizlere sunulurken, bu pantolonu kombin yapacağınız en güzel kıyafetler de sitemizde sizlere sunuluyor olacak.